Daikin Perfera 2,0kW

prostor do

do 100 m3

ener. třída

A+++

výkon

2,0 kW


ušetříte 3619.3913 Kč
CENA PO SLEVĚ:

37461 Kč vč. DPH

Cena klimatizace vč. instalace, potrubí do 3 m, nástěnné konzole a dopravy do 25 km od Hodonína.


Účinnost

Vylepšený design Perfera FTXM-N nabízí výrazně vyšší účinnost v porovnání s předchozími modely. Hodnota SEER je až 6,81 a SCOP až 5,1. To je nejlepší výkonnost v této třídě s celoroční účinností A+++ a nižšími provozními náklady.

Provozní rozsah

Nová jednotka Perfera nyní nabízí ještě širší provozní rozsah, s účinným chlazením od -10 °C do 50 °C a vytápěním od 24 °C do -20 °C.

Komfort

Tento spolehlivý výkon plní potřeby, které vyvstávají z extrémů klimatu v Evropě. 3D průtok vzduchu a dvouprostorové inteligentní čidlo pohybu vytvářejí dokonalý a neinvazivní průtok vzduchu.

Hluk

Hladiny hluku byly ještě více sníženy pro vnitřní i venkovní jednotku, takže je chod téměř neslyšný. Proto je tato jednotka vhodná pro obydlené oblasti.

Lepší kvalita vzduchu díky technologii Flash Streamer od společnosti Daikin

Tato univerzální jednotka pro vytápění i chlazení čistí vzduch po celý rok. Používá proud elektronů pro aktivaci chemických reakcí s částicemi ve vzduchu. Technologie Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly nebo plísně, a odstraňuje nepříjemné pachy a poskytuje lepší, čistší vzduch.

Stále pod kontrolou, ať jste kdekoliv

Daikin Online Controller se standardním připojením Wi-Fi umožňuje regulovat vaši vnitřní jednotku z jakéhokoliv místa pomocí aplikace přes vaši místní síť nebo internet a mějte přehled o vaší spotřebě energie.

Klimastyle s.r.o.

Poptávky, objednávky a plánování termínů

Fakturace

Montáže a servis